VStyle Hakkında

VStyle, konusunda deneyimli uzman ekibimizle, özel konumlandırılmış organizasyonların konseptine uygun, stil danışmanlığı, kurumsal kostüm tasarımı ve üretimi konusunda hizmet vermektedir.

Atölye

Tasarlıyoruz, Sunuyoruz ve Üretiyoruz. Konsepte uygun temaları içeren tasarımları heyecanla kurgularken, üretim aşamasının da öneminin bilincindeyiz. Ürünlerimiz, bünyemizde yer alan atölyemizde en ince ayrıntılarıyla ve en iyi dikim kalitesinde hazırlanmaktadır.

Teknik

Dinamik çalışma hayatında görev alan ekiplerin gösteri sırasında hareket halinde olan dansçıların,tanıtım esnasında Model, Host ve Hosteslerin beden hareketlerini gözönünde bulundurarak firma kurumsalına uygun tasarımları hazırlarken özel tasarımlarda kullanılan kumaşlar ve modeller en ince ayrıntılarıyla tüm teknik hesaplamaları yapılarak hazırlanır.

Fonksiyon

Fonksiyonalite anlayışımız çalışmanın konseptine uygunluk, kareogrofinin aksamaması ve etkinlikte görev alacak kişilerin rahatı üzerine kuruludur.

Estetik

Estetik organizasyonlarımızın konseptine uygun kurumsal kostüm tasarımları hazırlarken kullanılan kumaşlar ve aksesuarlar,tasarımların estetik görüntüsü ile birleşerek,figürlerin ve gösterinin koreografisi ile ışığını seyirciye yansıtan artı bir değerdir.