Ali'nin Havuçlu keki

Günü keyifli yaşamanın en büyük formülü günün getirdikleriyle mutlu olmak benim için. Bugün toplantı dolu bir programım, halletmem gereken bir çok işim varken karlı bir güne uyanmak, Ali’yle birlikte bu hava koşullarında programımı uygulamamı imkansız hale getirdi. Tabiki her şeyin başında Ali’nin rahatı geldiği için bir anda tüm programım oğlumla ev keyfine dön&u ...devamı içeride :)

GÖKHAN'IN SEÇTİKLERİ

  Ne güzel mevsimdir Sonbahar; sararan yaprakların yere döküldüğü, üzerine bastığımızda çıkan ses ve yaprak kokusu bence en romantik mevsim Sonbahar.... Uzun zamandır Erkek bölümünde pek yazı paylaşmadığımın farkındayım. Sizin için Gökhan Mumcu modelliğinde bu güzel mevsimde yapılmış çekimden birkaç kare ve kombinasyon paylaşmak istedim. Aslında Erkekler aksesuarlar kon ...devamı içeride :)

MODA İLE DOLU HAFTANIN ARDINDAN...

Yoğun ve yorucu geçen bir hafta daha geride kalmak üzere. Bu hafta Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ve Vega arasında mekik dokuduk.  Yarın önemli bir eventimiz olması nedeniyle benim için Fashion Week İstanbul bugün son buluyor ancak VEGA Ekibi Cumartesi günü de tam kadro Fashion Week'de olacak. Gerek defileler gerekse davetlilerin kıyafet kombinasyonlarıyla oldukça renkli geçen bir Moda Haft ...devamı içeride :)

Fashion Week Gün 2

Mercedes-Benz Fashion Week İSTANBUL için 2. gün de geride kaldı. MBFWI için seçilen en güzel yer kesinlikle Antrepo3. Defile aralarında sohbet ederken nefis İstanbul manzarasına bakıyor olmak çok keyifli. Bu gün MBFW ilk defilesi “RED BEARD BY TANJU BABACAN” ile başladı. TANJU BABACAN RED BEARD BY Tanju Babacan defilesinde fuşya, beyaz ve bej renkleri hakimdi. ‘’ Aydınlanma’& ...devamı içeride :)