Ana Sayfa / Erkek

GÖKHAN'IN SEÇTİKLERİ

 

Ne güzel mevsimdir Sonbahar; sararan yaprakların yere döküldüğü, üzerine bastığımızda çıkan ses ve yaprak kokusu bence en romantik mevsim Sonbahar....

Uzun zamandır Erkek bölümünde pek yazı paylaşmadığımın farkındayım. Sizin için Gökhan Mumcu modelliğinde bu güzel mevsimde yapılmış çekimden birkaç kare ve kombinasyon paylaşmak istedim.

Aslında Erkekler aksesuarlar konusunda bizim kadar şanslı ve çok seçeneğe sahip olmadıklarını ve erkek aksesuarlarını malesef saat, atkı ve kol düğmesiyle sınırlı sanıyoruz. Öyle çok seçenek var ki yeterki doğru kombinasyonlarla kullanmayı bilmek gerek.

Eldivenler, şapka ve kasketler, okuma gözlükleri, yaka mendilleri, bileklikler ve yelekler aslında saymakla bitmiyor...

Her yazımda birkaç aksesuardan bahsederek size fikir vermek istiyorum.

Ben erkekler de yelek kullanımını çok yakıştırıyorum, özellikle Gökhan’ın seçimindeki yelekte kullanılan aksesur ve detaylar gercekten çok hoşuma gitti.

Gömlek üzerine kullanabileceğiniz gibi, bisiklet yaka, dar kısa kollu veya uzun kollu bir tişört ile kullanabileceğiniz yelek jilet gibi bir stile sahip olmak için harika bir seçim ;)

Deri bileklik her zaman favorilerim arasında. İnce derilerin üst üste takılarak kullanım şekline alternatif olarak Gökhan'ın tercih ettiği gibi tek parca kalın deri bileklik erkekler için daha şık ve tek parça olması nedeniyle rahat kullanımı olan bir tercih. 

 

 

YELEK / DSQUARED

GÖMLEK / + 90

PANTOLON / DSQUARED

SAAT / FOSİL