Ana Sayfa / Kadın

HADİ TATİLE...

En sevdiğim mevsim geldi ve Tatil sezonu açıldı…

Sizde tatile giderken gereksiz ne varsa yanınıza alıp sadece 3-5 parcayı kullanıp geri dönenlerden misiniz?

Ben bu konuda artık akıllandım. Yaz alışverişimizde dolabımızda bulunması gereken en önemli parçalardan ve tatile giderken çantamızda olması gerekenlerden biraz bahsedelim istiyorum.

Yüksek topuklu ayakkabıları çok sevdiğimden daha önce bahsetmiştim ancak Plajda yüksek topuklu terliklerle dolaşanları hiç anlamam, bu nedenle size önereceğim en kullanışlı ve rahat plaj terliği Tory Burch veya Havaianas’lar

 

Yinede hafif yüksek topukdan vazgeçmem diyenler için kalın tabanlı modellerini de önerebilirim, ama bana sorarsanız seçiminizi düzlerinden yana kullanın derim.

Bence bu yılın olmazsa olmazları arasında dolabımızda yer alması gereken parçalardan biri espadrille ayakkabılar.  

En beğendiğim modelleri arasında 1.sırada Chanel, 2.sırada ise Tory Burch espadrille’ler yer almakta. Ancak size kötü bir haberim varki Türkiye’deki Chanel mağazalarında bu ayakkabılar geldiği gibi bittiği için maalesef  kalmamış.

Bu yıl desenli şortlar yazın en çok kullanacağımız parçalar arasında yerini alacak gibi görünüyor. Bir çok markanın yaz koleksiyonunda farklı desenli rengarenk şortlardan edinmemiz mümkün. Eğer sizde benim gibi şapka kullanmayı sevenlerdenseniz UTERQUE ve H&M mağazalarında birçok farklı model sapka bulabilirsiniz.

Bu yıl bende sıkça görebileceğiniz aksesuar saçıma bandana şeklinde taktığım şallar olacak. Aslında bebeğimin yüzüne saçlarım gelmesin diye takmaya başladığım bu şalları öyle çok sevdim ki pratik saç toplamak ve birazda estetik katmak için harika bir çözüm oluverdi :)

Tabi çantamızında olması gereken en önemli parça kuşkusuz bikinilerimiz;)

Bikini alışverişinde hem ekonomik hemde çok çeşit arayışındaysanız Calsedonia ve H&M mağzalarına bir çok farklı model bulabilirsiniz.