AnaSayfa / Hakkımda

Hakkımda

VEGA’ da 15 yılı geride bırakmanın gururuyla ve yenilenen kişisel Blog sayfamla tekrar yazmaya başlamaktan çok mutluyum.

Uzun yıllardır VEGA Events’in yanı sıra tasarım hayatıma devam ederken, müşterilerimizin ve arkadaşlarımın ısrarları ile hayata gecen Blog sayfam Sevgili eşim TOLGA ÖZOL’un benim için yenilediği yüzüyle tekrar yazmaya başlamam için bana şevk verdi… İstedim ki kendi deneyimlerimi sizinle paylaşırken bu siteyi gezen tüm arkadaşlarım keyif alsın…

VEGA’ dan ve Ali’den :) vakit buldukça buradan sizlere çok keyifli ve işinize yarayacak bilgiler vermekten mutluluk duyacağım.

Birazda kendimden bahsedeyim; bendeniz VEGA Agency&Events’ in "V" si oluyorum. 1999 yılında sevgili ağabeyim Gökhan MUMCU ile kurduğumuz VEGA’ da organizasyon hizmetleri verirken etkinliklerde doğan kostüm ihtiyaçlarını, eğitimim ve deneyimlerim ile birleştirerek hayata geçirdim .

Bir süre sonra tasarım hayatımı sadece tasarım yapmakla kalmayıp üretimi de kendi bünyemizde yapacak bir atölye kurarak devam ettirmeye başladım.

"V Style" Markası adı altında hizmet veren tasarım ve üretim atölyemiz, keyifli çalışma hayatına her geçen gün hizmet yelpazesini genişleterek 14 yıldır devam ediyor.

Benim için "V Style" ticari bir işletme olmaktan ziyade içine girdiğimde kumaşlarla ve aksesuarlarla oynayıp farklı tasarımları kurgularken günün tüm stresinden, telaşından uzaklaştığım keyif ve huzur duyduğum bir mekan oldu.

Görüyorum ki severek yaptığınız her şey kendiliğinden başarıya ulaşıyor, V Style’de olduğu gibi :)...

Sevgilerimle,

Vildan MUMCU