MARDİN

  MARDİN… SESSİZLİĞİN İÇİNDEKİ MELODİ… Yıllardır istedim ama hep bir bahane çıktı Mardin’e gelmemde ve uzunca bir süre ertelendi.   Yorucu bir Diyarbakır Autoshow fuarı sonrasında iki günde olsa buraya kadar gelmişken Mardin’e gelmemek olmazdı. Diyarbakır’dan Mardin’e geçeceğimi duyan arkadaşlarımda bana eşlik etmek isteyince beş kişi Mardin’e yola çıktık. ...devamı içeride :)

DİYARBAKIR

  Bazen şikayet eder serzenişlerde bulunurum ‘’yoruldum artık yolculuklardan‘’ diye, ama yolculukların benim için en zor kısmı valiz hazırlayıp havaalanına gitmek. Ta ki gideceğim yeni yere varana dek huysuzluğum devam eder ancak uçağın inişine doğru içim kıpır kıpır olmaya başlar ve tüm yorgunluğum uçar gider yeni bir yeri daha keşfedeceğimin heyecanıyla… Evet işim nedeniyle şanslıyım ki &cc ...devamı içeride :)

HASANKEYF

  Vega ekibi olarak Hasankeyf’e yaptığımız yolculuk sırasında çığ tehlikesi nedeniyle kapatılan yol ve çalışmalar bir süre gecikmemize neden olsa da Hasankeyf’ de dolu dolu bir gün bizi bekliyordu. Varmak istediğimiz nokta, Neolitik döneme ait binlerce mağaranın bulunduğu, insan yapımı mağaralardan oluşan dünyada ilk kapalı çarşının yer aldığı her noktası tarih dokularına sahip ve yıllardır gitmek ...devamı içeride :)

GUNEY İTALYA

Güney İtalya seyahatim yine son anda karar verilmiş bir yolculuk hikayesi… Nişantaşı Kav da oturmuş şaraplarla ilgili sohbet ederken en son yaptığımız Roma gezisinde içtiğimiz prosecolar aklımıza geldi ve konu acaba önümüzdeki hafta güney İtalya’ ya gitsek mi ile sonuçlandı :) ( Son zamanlarda en çok keyif aldığım mekan olan KAV Şarap Butiği: Kavaklıdere şaraplarını yanı sıra Petrus, Chateau ...devamı içeride :)